Team

Han Nielen

Interim-directeur
maandag en woensdag
hnielen@cbsmelodie.nl  

Kajel Singh

Directietaken
Donderdag en vrijdag 

 
ksingh@cbsmelodie.nl  

Ingrid Louman

Groepsleerkracht
maandag en dinsdag in 1-2a

woensdag in groep 7
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
ilouman@cbsmelodie.nl  

Corinne de Keuning

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
cdkeuning@cbsmelodie.nl  

Michelle de Deugd

Groepsleerkracht
Groep 1-2a - Bekijk groep ›
mddeugd@cbsmelodie.nl  

Rowena Rajaram

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 1-2b - Bekijk groep ›
rrajaram@cbsmelodie.nl  

Naomi Schamper

Groepsleerkracht
Woensdag 1-2b

Donderdag en vrijdag 1-2c
Groep 1-2b - Bekijk groep ›

Lisa Keijzer

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 1-2c - Bekijk groep ›
lkeijzer@cbsmelodie.nl  

Alyssa Roggeveen

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
aroggeveen@cbsmelodie.nl  

Gerarda de Goeij

Groepsleerkracht
donderdag en vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›
gdgoeij@cbsmelodie.nl  

Rosemary van der Sluis

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›
rvdsluis@cbsmelodie.nl  

Nicolette van den Berg

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag 
Groep 5 - Bekijk groep ›
nvdberg@cbsmelodie.nl  

Sandra Kuster

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›
skuster@cbsmelodie.nl  

Mariëlle Boers

Groepsleerkracht
Groep 5 - Bekijk groep ›
mboers@cbsmelodie.nl  

Carmen van der Harst

Groepsleerkracht
maandag t/m vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›
cvdharst@cbsmelodie.nl  

Angela Hansildar

Groepsleerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 7 - Bekijk groep ›
ahansildar@cbsmelodie.nl  

Kajel Singh

Groepsleerkracht
maandag t/m woensdag
Groep 8 - Bekijk groep ›

Maurits van Iersel

Groepsleerkracht
woensdag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groep ›
mviersel@cbsmelodie.nl  

Tonny Dekker

Invalleerkracht
Indien nodig
tdekker@cbsmelodie.nl  

Wendy den Dulk

Onderwijsondersteuner voor groep 3 en 4
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
wddulk@cbsmelodie.nl  

Alwin Uding

Vakleerkracht bewegingsonderwijs
dinsdag en vrijdag
auding@cbsmelodie.nl  

Brenda Wiegel

Administratief medewerker
maandagmiddag, dinsdagmiddag, donderdagmiddag en vrijdagmiddag
bwiegel@cbsmelodie.nl  

Wilma Lieverse

Conciërge
maandag t/m donderdag (tot 13:00 uur)
wlieverse@cbsmelodie.nl  

Tabitha Plomp-Willems

Intern begeleider
maandag, dinsdag en donderdag
tplomp-willems@cbsmelodie.nl